OnActivate()...

Intrebari despre programarea cu VC++ incluzand mediul de dezvoltare, instalare, setari, debugger, compilator, linker si documentatie.
MrSmersh
Microsoft MVP
Microsoft MVP

Re: OnActivate()...

Post by MrSmersh » 13 Jan 2009, 16:33

Si ma batuse gindul sa zic ca AFX_ nu exista mesaj in Windows da am zis sa nu ma fac de ris...
Si nu am avut timp sa caut ca e ceva misculatie ca in principal .Net e pita mea :biggrin:

Ovidiu Cucu
Fondator
Fondator
Judet: Iaşi

Post by Ovidiu Cucu » 16 Jan 2009, 02:00

MrSmersh wrote:Si ma batuse gindul sa zic ca AFX_ nu exista mesaj in Windows da am zis sa nu ma fac de ris...
Si nu am avut timp sa caut ca e ceva misculatie ca in principal .Net e pita mea :biggrin:
Sunt sigur ca stii: mesaje "non-standard" au existat in MFC si inainte de acel feature pack.
Si cum... "nu e om sa nu fi scris o poezie" e greu de crezut ca exista cineva sa fi facut o aplicatie Windows mai de doamne-ajuta decat "Hello world!" si sa nu fi scris propriile lui mesaje user-defined. ;)
Si zic: probabil ca si .NET-frameworku colcaie de asa ceva... :biggrin:

MrSmersh
Microsoft MVP
Microsoft MVP

Post by MrSmersh » 16 Jan 2009, 10:50

Da mai stiu :biggrin: dar, din nefericire fac din c(e) in ce mai putin programre windows API sau MFC...
Si nu imi place da asta e... Si normal ca mai ruginesc, am nevoie de ungere (da am de dat o :beerhug: )

Post Reply