Am nevoie de un program/aplicatie.

Aici puteti publica sau gasi anunturi pentru joburi din domeniul IT.

Am nevoie de un program/aplicatie.

Mesajde LaurentiuCristian » 20 Mai 2017, 18:05

Buna, dupa cum spune si titlul, am nevoie de un program care sa ruleze sub Windows, eventual Android.
Ce trebuie sa faca: atunci cand vrei sa deschizi un folder,fisier,program,browser, nou tab in browser,accesezi alta pagina printr-un link sau buton etc. , sa ceara ceva.

Sa deschida o fereastra cu o cerinta, gen cod captcha. Exemplu: vreau sa vizionez un clip pe Youtube, deschid browserul si programul deschide o fereastra care sa-mi ceara sa scriu ceva, sa dau rezultatul unui calcul, sa spun un cuvant sau o propozitie(microfon). Iar aceste cerinte sa poata fi programate din meniul programului respectiv. Si abia dupa ce indeplinesc cerinta, sa se execute comanda mea(deschis:program,folder,fisier, etc. .)

Neaparat, tot programul sa fie in limba romana. Am zero cunostinte in programare, asa ca habar nu am ce anume exact cer. Momentan as avea nevoie de raspunsul la 3 intrebari. 1. Se poate? 2. Cat costa? 3. Cat dureaza?

Am incercat sa fiu cat mai scurt, dar ar mai fi multe de adaugat. Astept sugestii si intrebari.

Multumesc :) .
LaurentiuCristian
Junior
Junior

Înapoi la Joburi