la sfarsit de an

Aici puteti oferi feedback cu privire la site. Puteti sugera imbunatatiri sau indica bug-uri.
Post Reply
Marius Bancila
Fondator
Fondator
Judet: Timiş

la sfarsit de an

Post by Marius Bancila » 27 Dec 2007, 22:09

Peste cateva zile se incheie anul 2007, asa ca poate e momentul unor scurte retrospective si pentru codexpert.

Am lansat site-ul pe 11 iulie, adica cu aproape 6 luni in urma. In aceasta jumatate de an scursa de atunci am ajuns la 120 de membrii, 400 de topicuri deschise si aproape 2500 de mesaje postate in forum. Personal mi se par niste cifre foarte bune si sper sa continuam ascendent in aceasta privinta. Pe de alta parte am publicat articole si am initial un proiect deschis, LogExpert, care poate in noul an va atrage mai mult interes din partea comunitatii, mai ales ca devine din ce in ce mai complet si complex.

Sper ca 2008 sa aduca noi membrii, sa reusim sa promovam mai bine site-ul, sa avem parte de discutii cat mai interesante aici si articole cat mai bune si utile. Pana atunci va urez tutor la multi ani!

Marius Bancila
Fondator Codexpert, Microsoft MVP VC++
Site personal | Blog

Ovidiu Cucu
Fondator
Fondator
Judet: Iaşi

Re: la sfarsit de an

Post by Ovidiu Cucu » 03 Jan 2008, 15:17

Iar eu, la inceput de an, ii urez forumului useri activi cat sa nu incapa in pagina... :)

Eh, nu chiar asa,... doresc macar mai mult curaj userilor la postat, trimis articole, discutat proiecte, etc. ;)

Post Reply