transfer site, cum sa procedez?

Aici puteti sta la un pahar de vorba cu ceilalti membri despre orice subiect.
Post Reply
lebeling
Junior
Junior
Judet: Cluj

transfer site, cum sa procedez?

Post by lebeling » 20 Feb 2014, 14:48

As avea nevoie de un server dedicat, cred ca e cel mai indicat, pentru a stoca e-mailuri, foarte multe. Detin un magazin online si vreu sa il transfer pe un server pe care sa pun si alte site-uri. Imi poate recomanda cineva un provider sau o firma serioasa de hosting si, eventual, care se ocupa si de domenii web? Pentru orice raspuns va raman recunoscator, orice idee sau sugestie cantareste mult pentru ca aici, cred ca voi gasi mai rapid niste opinii mai avizate decat adac incep sa vorbesc cu cunostinte despre o problema despre care unele dintre ele nu au auzit.

lebeling
Junior
Junior
Judet: Cluj

Re: transfer site, cum sa procedez?

Post by lebeling » 11 Mar 2014, 12:13

Am facut niste cautari, m-am documentat...am nevoie de un dedicat pentru ca detin mai multe site-uri, de diferite tipuri si am nevoie de libertate dar sa imi asdinistreze ei serverul. Am gasit niste preturi accesibile si seriozitate la firma la care vreau sa ma transfer. Claus Web.ro sunt ok, ofera domeniu .ro pe viata pentru cativa euro, pe care ii pot plati in transe, ceea ce ma ajuta foarte mult. Poate mai exista persoane in aceasta situatie si gasesc ce au nevoie la ei.

danny300
Junior
Junior

Re: transfer site, cum sa procedez?

Post by danny300 » 20 Sep 2014, 12:32

great topic......
Enjoy the real success with Benjamin Franklin Institute of Technology exam and pass4sure online training programs and latest Massachusetts Institute of Technology (MIT).

Post Reply